Dacia Spring

3 hlavní důvody, proč zvolit
Nová Dacia Spring 100%
Elektrická

Mnohem víc než 5-dveřový městský vůz! Spring je vybaven elektromotorem o výkonu 65 koní a velkým zavazadlovým prostorem o objemu 308 l, který uspokojí všechny vaše potřeby, ve městě nebo na venkově.

Dacia Spring se snadno nabíjí doma i na veřejných nabíjecích místech. Díky nízké spotřebě elektrické energie budete šetřit své náklady.

 

Využijte pokročilé funkce, jako je 10" multimediální systém s bezdrátovým připojením, který vám usnadní každodenní život.

 

Nová Dacia Spring 100% elektrická je díky svému novému designu ještě atraktivněj í než kdykoli předtím. Všestranná a obratná s nejprostornějším zavazadlovým prostorem ve své třídě je nejdostupnějším elektrickým městským vozem.

_ _

Designový

Atraktivnější než kdykoli předtím

_ _

Pohodlný

Kompaktní, ale prostorný  

Důmyslně navržený interiér

Díky modularitě interiéru nabízí Spring nejprostornější zavazadlový prostor
ve své třídě a také 32,7 l chytrých a praktických úložných prostor, stejně tak
4 plnohodnotná sedadla pro všechny cestující.
fb87e1d3ba.jpg
_ _

Elektrický

Bezproblémové nabíjení

_ _

Do města i mimo něj


65 KONÍ
45 KONÍ

Dynamický motor pro všechny cestyDojezd v kombinovaném cyklu WLTP v km

> 220 km

Dojezd ve městě

více než 300 km

Doba nabíjení

nabití mezi 20 % a 80 % za 45 min

Jeden z nejúspornějších vozů na trhu

< 14,6 kWh/100km

Maximální výkon kW (hp)

Maximální výkon 48 kW

 

 

NOVÁ DACIA SPRING 100% ELEKTRICKÁ

 NEJDOSTUPNĚJŠÍ ELEKTRICKÝ VŮZ

 

Cena již od 419 900 Kč

ikona_zvyhodneni.png

 

již od 3 980 Kč měsíčně

při využití Dotace z programu Národní plán obnovy*

 

 

spring_nabijecka.jpg

 

POŘIĎTE SI ELEKTROMOBIL S DOTACÍ AŽ 250 000 KČ

Pokud podnikáte, můžete nyní k výhodnému financování od Mobilize Financial Services získat dotaci  200 000 Kč pro Dacia Spring a až 250 000 Kč pro Dacia Spring Cargo (užitkové vozidlo, kategorie N1).

V kombinaci s nákupem vozu můžete navíc získat i dotaci až 50 000 Kč na AC nabíjecí stanici. Na rychlonabíjecí stanici DC dokonce až 150 000 Kč.
Pořízení a instalaci nabíjecí stanice vám samozřejmě zařídíme. 

Nabízíme:

  • Provedeme vás procesem získání finanční podpory od Národní rozvojové banky
  • Poskytneme vám úvěr na pořízení vozidla s délkou financování až 84 měsíců, atraktivním úrokem a zárukou Národní rozvojové banky
  • Výhodné pojištění elektromobilu součástí splátek

 

spring-splatkasdotaci.png

 

MULTIMÉDIA A TECHNOLOGIE

 

Dopravní informace v reálném čase, plánování nabíjení na dálku nebo asistenční a bezpečnostní systémy řidiče.

Objevte konektivitu a multimédiální systémy modelu Spring.

 

spring_interier.jpg

 

 

KOMPAKTNÍ ROZMĚRY

spring_rozmery.png

 

Ceník je platný do 30. 6. za předpokladu, že nenastane podstatná změna okolností. RČR si vyhrazuje právo s ohledem na podstatnou změnu okolností nebo vyšší moc, pokud by nastaly, objednávky nepřijímat, nebo upravit nabídku v případě změn modelů, verzí, konfigurace modelů, výbav, opcí, modelového roku, emisní normy či katalogové ceny. Nezávazné ceny s DPH doporučené společností Renault Česká republika, a. s. platné od 17. 4. 2024.

Veškeré ceny a údaje jsou pouze informativní a nezavazují žádnou ze smluvních stran k uzavření smlouvy. Pokud máte zájem zakoupit produkt nebo službu, je nutné uzavřít písemnou smlouvu s podpisem jednajících osob. Konkrétní nabídku konzultujte prosím vždy s prodejcem.

V ceně vozu není zahrnuta povinná výbava. Renault Česká republika, a.s. si vyhrazuje právo aktualizovat či změnit příslušné specifikace vozidel či příslušenství. Smluvní záruka Dacia 3 roky / 100 000 km (dle toho, co nastane dříve), záruka na trakční akumulátor 8 let / 120 000 km (dle toho, co nastane dříve). Záruka se řídí konkrétními záručními podmínkami, které jsou neoddělitelnou součástí kupní smlouvy.

* Nabídka financování od Mobilize Financial Services se vztahuje pouze na podnikatele a firmy a platí pouze při využití Dotace z programu Národní plán obnovy, jejímž poskytovatelem je Národní rozvojová banka, a.s.. Mobilize Financial Services znamená financovaní poskytované společnosti RCI Financial Services, s.r.o. Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce

Prodáváme vozy značek
×